Pages

18 Ekim 2012 Perşembe

Bebek Odası Abajuru-Afrika 
 
Oğlumun odasını süslemek için tanıştığım keçeyle samimiyeti ilerlettim. Aldığım nevresim takımına uygun abajur ve perde bulamayınca kendim yapmaya karar verdim. Sonra bir de baktım ki abajuru, perdeyi, kapı süsünü, dönencesini yapıvermişim.

Madem yapıverebiliyorum eşe dosta da yapıvereyim dedim ve de yaptım. Madem eşe dosta yaptım bundan gayrı satayım dedim ve de sattım. Eee madem satıyorum blog açayım da herkes görsün dedim ve de burdayım.

  

 
 
İlk olarak bu Afrika temalı abajuru göstermek istedim çünkü en zoru uygun abajur bulmak. Yok yok galiba hepsi zor ya da şöyle anlatmalı:
 
 
 
 
Sizin için çok özel birine çok özel bir oda hazırlamak istiyorsunuz bir de bakıyorsunuz ki özele giden yollar çok pahalı, hazır ürünlerin de hepsi birbirinin aynı. Çiçek böceğin dışına çıkılamamış hala. Ben de ilk olarak yatak koruyucu aldım. Görüp beğenmiş bulundum başıma geleceklerden habersiz. Sonra gerisini alayım dediğim anda elim böğrümde kaldı çünkü kafamda canlandırdığım hiçbir şeyi bulamadım. Ki biliyorum bulamayan bir sürü kişi var.

 
 
İşte o bulamayanlar için ben keçeden abajurlar, perde süsleri, kapı süsleri, çerçeveler, dönenceler yapıyorum. Kafanızda canlandırdığınızı hayata geçireceğiz.Daha önce yaptıklarımı da bir bir paylaşıyor olacağım sizlerle. Siparişleriniz için mail adresimi kullanabilirsiniz.

4 yorum:

GÖNÜL dedi ki...

süper bir fikir ellerine sağlık

Nebby Craft dedi ki...

harika olmuşlar elinize sağlık

senayatilgan dedi ki...

Hepsi birbirinden harika olmuşar gerçekten. İnanılmaz şirinler ben çok beğendim :)

örgü tasarımları dedi ki...

cok hoş olmuşş..cok begendım...

Yorum Gönder

 

(c)2009 KEÇEDEN BİR DÜNYA. Based in Wordpress by wpthemesfree Created by Templates for Blogger